Menu

Najlepšie
Oslavy

Najlepšia oslava pre deti a tínedžerov musí byť jednoznačne plná energie a zábavy, čiže jump a fun. Na oslave nesmie chýbať originálny program, prekvapenia, nezabudnuteľné momenty, nové zážitky a skvelé jedlo. Naša filozofia je postavená na kombinácii top služieb animátorov, originálnych scenárov osláv, kombinácie zážitku, pohybu a emócií. Centrá JUMP FUN a ich atrakcie nám umožňujú kombinovať aktivity, aby sa na oslavách zabavili deti aj tínedžeri a všetci odchádzali z akcie spokojní. K hodnotám našich značiek patrí zdravý životný štýl a čistota, ktoré premietame do stravy a nápojov počas osláv ako i celkovo do našich priestorov, barov a atrakcií. V prvom rade dbáme pri všetkých akciách na bezpečnosť, ktorú zabezpečujú vyškolení animátori a tréneri.

Výhody oslavy u nás:

Transparentná cena

Podľa vybranej oslavy a typu občerstvenia vidíte cenu za narodeninový balíček plus vstupy pre hostí oslávenca. Náš rezervačný systém vám vždy vyráta predbežnú cenu podľa všetkých vybraných položiek a počtu hostí. Ceny za oslavy počas pracovného týždňa pondelok – štvrtok sú výhodnejšie.

Tématické párty

Na výber 15 tém a scenárov, podľa veku a záľub oslávencov. S výberom vám vždy radi poradíme. Kvalitné narodeninové občerstvenie priamo z našej kuchyne v JUMP FUN Pri letisku alebo partnerskej reštaurácie Vapiano pri JUMP FUN Nivy. V oboch centrách si môžete doobjednať pre deti aj vašich dospelých hostí ďalšie kvalitné jedlo aj v priebehu oslavy.

Bez starostí

A samozrejme ku každej oslave dostanete pozvánky, rezervácie miestnosti, animátora na celú dobu oslavy, výzdobu, detské šampanské, nealko v rámci balíka. Priniesť si môžete vlastnú tortu

Tématické párty

JumpFun pri letisku
JumpFun Nivy
od 99 109 eur

4-7 rokov

Párty v rozprávke
Vstúpte do rozprávkového sveta plného prekvapení a skúšok. Nájdite v Jump Fun kráľovstve čarovný kvet a získajte poklad. Princezná či princ, škriatok, či zvieratko, príďte nám na pomoc. Ale pozor, môžete sa tu premeniť na nepoznanie.*
Máte radi dobrodružstvo? Tak sa odhodlajte a oslavujte v rozprávke.
*Oslava zahŕňa dobrovoľnú maľbu farbami na tvár.
KidsHouse

3-9 rokov

Párty v zlobrovom lese
Pri tejto oslave musíte pomôcť zlobrovi zničiť nevýhodnú zmluvu s Klingáčom. Ale k nej vedie len mapa a tú treba vyloviť z bažinových nádob, potom putovať Jump Fun krajinou, a to všetko stihnúť kým sa neprelejú zelené hodiny času. Tým sa párty len začne, lebo ak to zvládnete, tak na vás čakajú hry víťazstva, poriadna hostina a oslava ako sa patrí. Znie to dobre? Tak si rýchlo rezervuj párty v zlobrovom lese, lebo čas sa leje.
KidsHouse

5-12 rokov

Párty pre šampiónov
Párty plná zábavy a smiechu. Máš rád/rada súťaže? Nevadí ti prehrať, aj keď radšej vyhrávaš? Opisuje ťa šikovnosť, energickosť a odhodlanosť? Príď zažiť presne takú oslavu. Mapa (ne)športových aktivít ťa prevedie celým Jump Fun. Ak to všetko ako tím zvládnete, môžete získať medailu! Podarí sa vám to? Tak to príďte s kamarátmi vyskúšať a oslávte ako šampióni.
KidsHouse

5-10 rokov

Originál Kids párty
Miluješ pohyb, šport, súťaže a naše atrakcie? Tak si vyber párty so športovými Jump Fun hrami. Chcú sa pridať aj rodičia? Nech sa páči! A na záver to poriadne oslávime na narodeninovej hostine. Takto si predstavuješ svoju oslavu? Tak si vyber Originál Kids párty.
KidsHouse

6-12 rokov

Párty v čarodejníckej škole
Táto oslava dá priestor všetkým šikovným mladým čarodejníkom, ktorí dostanú za úlohu rozlúštiť tajomnú šifru. Ale ako ju nájsť? Možno pomôže záškodnícka mapa, ukrytá na dne tajomných nádob. Na kamarátov z čarodejníckej školy čaká aj škola kúziel. Chceš to zažiť? Tak neváhaj a oslavuj v čarodejníckej škole.
KidsHouse
Disco párty
Disco párty ti splní sen vstúpiť na ozajstnú diskotéku, užiť si tanec, disco styling, priestory ako v disco klube, školu tanca, tanečné súťaže, ale na to treba hudbu. A tá sa ukrýva v tajnej skrýši, ku ktorej vedie mapa cez Jump Fun atrakcie a disco indície. Máš chuť na disco? Tak si vyber oslavu v štýle disco párty.
KidsHouse

7+ rokov

Crazy Jump párty
Narodeninová párty plná crazy súťaží, kde vyhrá ten najlepší tím alebo jednotlivec v smečoch na kôš, chôdzi po lane, plávaní v kockách a skoku do airbagu. Nestačí? Jasné že nie, ešte poriadny jump s tvojimi hosťami, nealko drinky, vyhodnotenie súťaží a najlepšiu gratuláciu. Máš chuť na Crazy Games párty? Tak si vyber túto oslavu.
Narodeninová párty plná crazy súťaží, kde vyhrá ten najlepší tím alebo jednotlivec v štafetovom šmýkaní, twister jumpe alebo interaktívnych paneloch. Nestačí? Jasné, že nie, ešte poriadny jump s tvojimi hosťami, nealko drinky, vyhodnotenie súťaží a najlepšia gratulácia. Máš chuť na Crazy Jump párty? Tak si vyber túto oslavu.
Jump Arena
Discovery párty
Prezradíme vám, že táto oslava nezačne, pokiaľ nebude bájny poklad znovu objavený. Potrebujete splniť všetky úlohy, vyriešiť šifru a potom si slávnostne skočiť do sveta trampolín. A tu môžete ukázať, čo sa vo vás skrýva. Tak poďte hľadať poklad a o zábavu bude postarané
Jump Arena

8+ rokov

Párty so superhrdinom
Si parkourista, gymnastka alebo šikovný jumper? Tak toto je oslava práve pre teba! Ak sa túžiš zdokonaliť v skokoch, tak ti na oslave nesmie chýbať superhrdina, ktorý ovláda viac ako si len dokážeš predstaviť. To, že vie skočiť salto vpred a vzad je jasné. Odhalíte jeho ďalšie superschopnosti? Tak si objednajte párty so superhrdinom.
Jump Arena

9+ rokov

Originál Jump párty
Chceš si užiť nespútaný pohyb a vyskúšať s kamošmi bounceboardy? Tak si skoč na Originál Jump Párty so školou bounceboardu a celou hodinou voľného skákania. A čo ešte? Naplno si užijete všetky jump atrakcie, skvelú zábavu s animátorom, výborné párty jedlo podľa tvojho výberu a gratuláciu. Takto si predstavuješ svoju párty? Tak si vyber oslavu s názvom Originál Jump párty.
Jump Arena
Dance Jump párty
Máš rada pohyb, tanec, moderný štýl a športovú módu? Páči sa ti styling tanečníc z videoklipov? A čo takto dať si s kamoškami malý dance maratón na trampolínach? Presne to ponúkame na Jump Styling Párty! Príď sa s kamoškami aj kamošmi vyblázniť a vyskákať na trampolínach a potom si uži gratulácie, občerstvenie a súťaž v stylingu s fotením. Ideš s babami do toho? Tak oslavuj na Dance & Styling Jump Párty.
Jump Arena

7+ rokov

Styling Laser párty
Okrem úžasnej laser tag hry, v hracej časti Laser Zone, čaká na teba a tvoje kamošky styling. A samozrejme nie obyčajný, ale vhodný na laser show, čiže glow in the dark. Najprv si užijete hru a po nej styling párty a fotenie. Tak sa príď s kamoškami nastylovať a zahrať si laser tag.
Laser Zone

6-12 rokov

Párty v tajnom Laser svete
Na tejto párty si užiješ s kamošmi hru v Laser Zone aj atrakcie v KidsHouse. Oslava prebieha v párty priestore Laser Zone. Najprv vstúpite do magickej hracej časti Laser Zone, kde musíte nájsť tajnú mapu, ale hlavne si zahrať fantastický laser game. Mapa vás potom zavedie na dobrodružnú a zábavnú cestu, na ktorej nájdete indície. Ak ich rozlúštite, truhlica s odmenou bude vaša.
Laser Zone

12+ rokov

Originál Laser párty
Ak si chceš vychutnať len hru laser tag a potom sa so svojimi hosťami porozprávať a vychutnať si tortu a občerstvenie, Originál Laser párty je to najlepšie pre teba. Na výber ponúkame 59 rôznych typov hier, z ktorých najpopulárnejšie sú napríklad STANDARD SOLO, alebo STANDARD TEAM. Konkrétne typy hier si môžete vybrať priamo na oslave.
Laser Zone

9-18 rokov

Adventure Laser párty
Tešíš sa na laser hru, ale máš chuť užiť si ešte viac zábavy a adrenalínu s kamošmi priamo počas hry v Laser Zone? Tak poďte bojovať ako 2 tímy. Vašou úlohou bude okrem hry aj hľadanie indícií, ktoré patria vášmu tímu. Ak ich nájdete a rozlúštite odmena je vaša. Na tejto párty nebude nuda, či prídu baby alebo chalani.
Laser Zone
V cene každej oslavy je občerstvenie podľa výberu kalkulované pre 10 detí, detské šampanské 0,75 l, 5 l citronády, pozvánky z webu, animátor na 2 hodiny, program vrátane materiálu, výzdoba a malý darček pre oslávenca.

Rezervácia

Oslavy v centre Jump Fun Pri letisku (KidsHouse, Jump Arena, Laser Zone) sa rezervujú online cez rezervačný systém:

Oslavy v centre Jump Fun Nivy sa rezervujú prostredníctvom e-mailu na nivy@jumpfun.sk.

Cenník

V Jump Fun pripravujeme nový rezervačný systém pre objednávanie osláv, ktorý bude spustený čoskoro.

Občerstvenie

Pri všetkých témach osláv máte v cene na výber 2 možnosti občerstvenia pre 10 detí.
Detské šampanské 1 fľaša, 5 l citronády, pozvánky z webu, animátor, program vrátane materiálu, výzdoba, darček pre oslávenca.

Pizza hostina

3-5 x pizza Prosciutto Mais 480g (pizza cesto, paradajkový základ, syr, šunka, kukurica)

Mäsková hostina

prírodné kuracie stripsy (960g) + hranolky (2000g)