Menu

O nás

Naše športovo - zábavné centrá vám ponúkajú trampolínové jump areny, interiérové ihriská s preliezkami a atrakciami, laser tag arénu, športové ihrisko, game zóny ako aj baby zóny pre najmenších. Jednoducho zmysluplnú zábavu pre malé aj veľké deti, plnú pohybu a energie. Proste jump a fun!

Máme najväčšiu ponuku osláv pre všetky vekové skupiny detí a tínedžerov. Oslavy sú naša vášeň a patria k našim hlavným produktom, preto pravidelne inovujeme a zdokonaľujeme scenáre, aby ste dostali ten najoriginálnejší program v kombinácii so zábavnými aktivitami, novými zážitkami a skvelým jedlom.

Logá

Na Slovensko sme ako prví pred rokmi priniesli nový typ zábavy a športu v jednom, v podobe trampolínového centra. Od začiatku je našou misiou, aby sa deti a tínedžeri hýbali v bezpečnom prostredí. Zábava a šport v jednom pritiahli aj tých, ktorí športy neobľubujú. Všetky naše centrá a ich samostatné značky KidsHouse, Jump Arena a Laser Zone sme od 1.7.2023 zlúčili pod jednu značku – JUMP FUN. Nájdete nás v Bratislave ako JUMP FUN Nivy a JUMP FUN Pri letisku a v Košiciach ako Jump Arenu.

Naše hodnoty

Naša filozofia je postavená na kombinácii top atrakcií, profesionálnych služieb animátorov, originálnych scenárov osláv, zážitku, pohybu a emócií. K hodnotám značky JUMP FUN patrí:

Zmysluplná zábava

zmysluplná zábava pre deti a tínedžerov

Zdravý životný štýl a čistota,

ktoré premietame do stravy a nápojov počas osláv ako i celkovo do nášho priestoru, baru, kuchyne a atrakcií

Bezpečnosť

na ktorú dbáme pri všetkých akciách a dozerajú na ňu vyškolení animátori a tréneri

Nezabudnuteľné zážitky z osláv

zmysluplná zábava pre deti a tínedžerov

Relax pre rodičov

ktoré premietame do stravy a nápojov počas osláv ako i celkovo do nášho priestoru, baru, kuchyne a atrakcií

V našich centrách nájdete len kvalitné a bezpečné atrakcie s TÜV certifikátom.