Menu

JumpFun Nivy

Jump Fun Nivy je najnovšie centrum, vytvorené tak, aby prepojilo trampolínové športové centrum a detské zábavné centrum, čiže ponúka spomínaný zábavný šport. Na základe našich niekoľkoročných skúseností sme do tohto kombinovaného centra vybrali najžiadanejšie atrakcie trampolínových parkov, detských centier, indoorových ihrísk aj parkourových atrakcií. A tak vzniklo dokonalé miesto pre jump a fun. Nájdete tu najtrendovejšie a najobľúbenejšie atrakcie od našich dodávateľov z Európy. Super zábavu si užijete na novom gumovom twisteri, interactive jumpe, parkour prekážkach, walking wall, high performance trampolínach, 17 m dlhých šmykľavkách a na preliezkach. Okrem toho sa môžete sánkovať na umelej tráve, užiť si kanónovú strielačku, tobogány a hracie stroje. Zabaví sa tu skutočne každá veková skupina, od detí cez tínedžerov, až po dospelých.

Atrakcie

20 pospájaných trampolín

20 Trampolin

High performance trampolíny MaxAir

Trampolíny s najvyšším výkonom, až o 15-20% vyšším ako štandardné trampolíny. Umožnia ti odraziť sa vyššie a robiť preklápanie, krútenie, triky v bezpečnom prostredí.

High performance trampoliny

Interaktive Jump

Testuje rýchlosť, reakcie, vizuálnu ostražitosť, koordináciu ruky a oka a presnosť skákania. Hráči získavajú body s každým správnym zásahom.

Interactive jump

Wall Walking

Nauč sa chodiť po stene. Odrážaj sa z trampolíny, vybehni úplne hore a skús saltá s odrazom od steny.

Wall walking

Sánkovanie na umelej tráve

Sánkovanie na umelej tráve cez dve poschodia detského centra. Stačí si sadnúť  kolesa a spustiť sa po špeciálnej upravenej umelej tráve z druhého na prvé poschodie.  

Sankovanie na umelej trave

Tobogány

Tobogá, ktoré sú umiestnené paralelne vedľa seba, vyzývajú deti na súťaž, kto bude rýchlejší.

Tobogany

17 metrov dlhé šmykľavky

Šmykľavka 17 m na týchto šmykľavkách je jazda zábavná a veeeeeľmi dlhá.

17m dlhe smyklavky

Gumový twister

Gumový twister je výzvou pre každého návštevníka Jump Fun. Cieľom otáčajúcich sa tyčí je zhodiť ťa z trampolíny. Tvojou úlohou je tyč na trampolíne preskočiť alebo sa pod ňu zohnúť.

Gumovy twister

Baby Zone

Baby Zone pre najmenších 1 roka môžu, to sú malé preliezky, šmýkalky, lego kútik, bazén plný farebných guličiek, kde si batoľatá môžu trénovať kondičné a koordinačné schopnosti.

Baby zona

Parkour prekážky

Parkour prekážky najlepším miestom ako sa naučiť parkour sú penové prekážky na trampolínach, ktoré umožňujú lepšie skočiť a odraziť sa plus dopad na ne je bezpečnejší a mäkší ako vonku.  

Parkour prekazky

Basketbalový stroj

Basketbalový stroj je vhodný pre malých aj veľkých basketbalistov. Má štyri úrovne obtiažnosti, je vybavený piatimi loptami a pohyblivým košom.

Basketbalovy stroj

Air Hockey

Air hockey je stolný, vzdušný hokej. Hrajú ho dvaja hráči s pukom, ktorý je nadnášaný vzduchom na hracej ploche vďaka čomu sa kĺže.

Air hockey

Stroj na kop

Stroj na kop funguje jednoducho. Stačí kopnúť čo najsilnejšie do lopty a pozrieť si na displeji výsledok. Možno to bude rekord dňa!

Stroj na kop

Zábavná vodná pištoľ pre pirátov

Zábavná vodná pištoľ pre pirátov  výborná zábava pre dvoch hráčov, so zafixovanou vodnou pištoľou sa strieľa na obrazovku, kde prebieha pirátska bitka, do ktorej zapadneš.

Zabavna vodna pistol

Reštaurácia a bar

V JUMP FUN Nivy nevaria naši kuchári, ale varia tu naši kamaráti z reštaurácie Vapiano. Na stoloch v JUMP FUN Nivy nájdete špeciálny QR kód, pomocou ktorého si objednáte jedlo s donáškou priamo k vášmu stolu. Vo Vapiano jedálnom lístku nechýba boháta ponuka pizze, cestovín či šalátov.

Preskúmaj menu

Vstup na všetky
atrakcie

9,90 eur/hodina

Možnosti pre väčšie skupiny

Oslavy

Cena od 109 EUR
Preskúmaj

Teambuilding

Cena od 300 EUR
Preskúmaj

Školy

Zvýhodnené vstupné
Preskúmaj

Tábory

Zvýhodnené vstupné
Preskúmaj