Menu

Časté otázky

Všeobecné pravidlá
Oslavy
Je povinná rezervácia, keď chcem prísť do JUMP FUN?

Jump Fun Nivy:
vstup je bez rezervácie


Jump Fun pri Letisku:

KidsHouse:
vstup je bez rezervácie

Jump Arena a Laser Zone:

Rezervácia nie je povinná, avšak odporúčame si ju urobiť. Prečo? Môže sa stať, že Jump Arena / Laser Zone je na určitý čas obsadená, najmä počas víkendov, či nepriaznivého počasia. V takom prípade by si musel počkať na jej uvoľnenie.

Rezerváciu do Jump Arena urobíš na
https://www.jumparena.sk/reservation

Rezerváciu do Laser Zone urobíš na
https://www.laserzone.sk/rezervacia

Kde zaparkujem?

JUMP FUN Pri letisku má bezplatné parkovanie na 4 hodiny počas pracovných dní a neobmedzené počas víkendov a sviatkov v podzemných garážach budovy Aircraft Sport House. JUMP FUN Nivy sa nachádza v Nákupnom centre Nivy, ktoré ponúka parkovanie v podzemnom parkovisku.

Koľko minút pred začiatkom mám prísť?

Odporúčaný príchod je 15 minút pred začiatkom. Tento čas využiješ na registráciu, prezlečenie sa a pozretie bezpečnostného videa. Vstupy sú vždy o pol a o celej hodine. V prípade, že máš vytvorenú rezerváciu a neprídeš minimálne 10 minút pred rezervovaným časom, tvoja rezervácia sa automaticky zruší.

Je potrebný rodičovský doprovod?

Vstup maloletých osôb mladších ako 15 rokov je možný len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu. Ak je vek maloletého:

Dieťa od 3 rokov – 7 rokov - vstup do JUMP FUN je možný v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu, ktorý je povinný vykonávať nad maloletým aktívny dozor.

Dieťa od 7 rokov – 11 rokov – vstup do JUMP FUN je možný v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu, ktorý je zodpovedný za maloletého po celú dobu pobytu v JUMP FUN a je povinný vykonávať nad dieťaťom minimálne pasívny dozor.

Dieťa od 11 rokov – 15 rokov – vstup do JUMP FUN je možný v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu, ktorý je zodpovedný za maloletého po celú dobu pobytu v JUMP FUN. Rodič má možnosť ponechať maloletého samého v priestoroch JUMP FUN po vyplnení Formulára pri prevzatí maloletého dieťaťa (link na stiahnutie) a Prevádzkového poriadku JUMP FUN (link na stiahnutie).

Dieťa nad 15 rokov – može prísť do JUMP FUN samostatne, bez sprievodu dospelej osoby. Je povinné preukázať sa platným dokladom totožnosti.

Musí platiť vstup aj dospelý doprovod?

V prípade, že má dieťa menej ako 7 rokov, je potrebný aktívny dozor dospelej sprevádzajúcej osoby. V takom prípade platí doprovod polovičný vstup.

Aké ponožky sú potrebné na vstup do JUMP FUN?

V priestoroch JUMP FUN je pohyb návštevníkov možný iba v špeciálne upravených protišmykových ponožkách, ktoré si môžeš zakúpiť pri pokladni. V prípade, že máš vlastné protišmykové ponožky, môžeš ich použiť až po kontrole naším personálom – ich protišmyková časť totiž musí byť dostatočne veľká a kvalitná.

Ponúkate aj jedlo a nápoje?

Pri letisku máme vlastnú kuchyňu s ponukou chutných teplých jedál, napríklad kuracie mini rezníky, obľúbenú pizzu, šaláty a dokonca aj jedlá pre menšie detičky. Nájdeš u nás aj sladké mňamky a koláče. Kompletnú ponuku jedál a nápojov si môžeš pozrieť v Jedálničku

V JUMP FUN Nivy máme vlastnú kaviareň a ponúkame malé občerstvenie , kávu a nápoje. Kompletnú ponuku nápojov si môžeš pozrieť TU. Kompletnú ponuku jedál z našej partnerskej reštaurácie nájdeš tu

Ako si môžem rezervovať oslavu v Jump Fun?

Rezervácia oslavy v Jump Fun Nivy – odoslaním požiadavky na adresu oslavy@jumpfun.sk

Rezervácia oslavy v Jump Fun pri Letisku –

KidsHouse - cez rezervačný systém na stránke https://oslavy.kidshouse.sk/

Jump Arena – cez rezervačný systém na stránke https://www.jumparena.sk/reservation

Laser Zone – cez rezervačný systém na stránke https://www.laserzone.sk/rezervacia


Upozorňujeme, že rezervácia oslavy je možná najneskôr 72 hodín pred jej začiatkom.

Čo všetko obsahuje kompletný balík oslavy?

V cene balíka je občerstvenie podľa výberu, kalkulované pre cca 10 detí, detské šampanské, 5L citronády, prenájom party miestnosti na 2 hodiny, výzdoba, animátor na 2 hodiny, program vrátane materiálu, darček pre oslávenca, pozvánky. V cene balíka nie sú započítané vstupy pre deti.

Ako dlho trvá oslava?

Oslava trvá 2 hodiny. V prípade, že chcete ostať dlhšie, je to samozrejme po dohode možné. V takom prípade je však potrebné uvoľniť party miestnosť pre ďalšiu oslavu a presunúť sa k stolom do hracej zóny. Dodatočné vstupy sa Vám započítajú automaticky.

Môžem si na oslavu priniesť vlastnú tortu a iné občerstvenie?

V prípade, že máte u nás objednanú oslavu, môžete si samozrejme priniesť vlastnú tortu. Ostatné občerstvenie nie je povolené si priniesť.

Čo robiť v prípade, ak sa mi zmení počet detí na oslave?

To vôbec nevadí, náš personál Vás bude telefonicky kontaktovať minimálne 48 hodín pred začiatkom oslavy, aby sme doladili detaily a potvrdili si predpokladaný počet detí.

Ako a kedy zaplatím za oslavu?

Oslava sa uhrádza až po jej skončení priamo na prevádzke (hotovosťou alebo kartou). Zálohu nepožadujeme.

Čo robiť v prípade, ak potrebujem oslavu presunúť?

V prípade, že potrebujete zmeniť termín oslavy, je potrebné si vytvoriť novú rezerváciu online na požadovaný dátum. Do poznámky k novej rezervácii napísať, ktorý termín si želáte stornovať.