Menu
Blog

Nová značka športovej zábavy Jump Fun je konečne pokrstená!

Vo štvrtok 7.9. prebehol veľký krst značky Jump Fun aj nového centra Jump Fun Nivy v nákupnom centre Nivy.

Akciu moderoval Filip Tůma a krstnou mamou sa stala speváčka Tina, ktorá celé Jump Fun Nivy roztancovala a spravila perfektnú atmosféru. Majitelia Ľubo Višňovský a Marek Krajčík spolu s Tinou pokrstili centrum zlatými konfetami.

Tina

„Ako krstná mama a starý štamgast všetkých sesterských Jump Fun centier vám prajem nekonečne veľa verných, ako sme my s Anči a Leom, “uviedla Tina.

Tina

Investícia legendárneho hokejistu Ľuba Višňovského do športovej zábavy zaujala aj médiá. Okrem Jump Fun Nivy, na ktorého realizácii sa podieľal, je aj spolumajiteľom Jump Fun Pri letisku (pôvodne KidsHouse, Jump Arena, LaserZone) a košickej Jump Areny.

Ľubo Višňovský

„ Rozhodol som sa pre tento projekt, pretože dnešné deti a tínedžeri trávia veľa času na počítačoch, tabletoch a mobiloch a prestávajú sa hýbať. Na tomto mieste môžu nadväzovať nové priateľstvá, zabávať sa a pri tom si zašportovať.“

Spoločníkom Ľuba Višňovského je Marek Krajčík, ktorý pôsobí v oblasti detských centier a trampolínových parkov už 7 rokov.

„Jump Fun Nivy je špecifické prepojením trampolínového športového centra a detského zábavného centra v jednom priestore. Tak ako tu aj v Jump Fun Pri letisku ponúkame športovú zábavu a oslavy pre širokú vekovú kategóriu detí aj tínedžerov.“

Spolumajitelia Marek Krajčík a Ľubo Višňovský

Spolumajitelia Jump Fun Marek Krajčík a Ľubo Višňovský

Na krst prišli aj známe tváre, viacerí aj s deťmi.

Herečka Milena Minichová

Herečka Milena Minichová

Herečka Helena Krajčiová

Herečka Helena Krajčiová

Bývalí hokejisti Richard Lintner a Ľubo Višňovský

Bývalí hokejisti Richard Lintner a Ľubo Višňovský

Filip Tůma a Nela Pocisková

Filip Tůma a Nela Pocisková

Ale hlavne prišlo veľa malých aj veľkých detí, ktoré vyzerali po akcii šťastne, a to je snom a cieľom našich Jump Fun centier.

Šťastné deti