Menu
Blog

Čo kúpiť deťom pod stromček?

Do Vianoc už pomaly odrátavame hodiny a to znamená naháňačku po obchodoch a online shopoch. Pri všetkých povinnostiach spojených s vianočnými prípravami majú svoje špeciálne miesto na zozname úloh darčeky pre deti.

Po čom túžia vaše deti asi od nich viete, ale aj tak im pravdepodobne dávate aj malé prekvapko. A ak obdarúvate aj iné deti, či už netere, synovcov, deti vašich priateľov, kolegov, alebo vaše deti hľadajú niečo malé pre spolužiakov v škole, či pre kamarátov, tak by sa vám zišlo niečo naozaj praktické a cenovo dostupné. Pravdepodobne zamierite do  hračkárstiev pre ďalšiu hru, stavebnicu, bábiku, plyšáka, alebo pre staršie deti niečo z papiernictva, kníhkupectva, či športového obchodu. A ako vždy si položíte pár ťažkých otázok, či to náhodou už nemá, či sa to určite zíde a či sa z toho bude tešiť. Ak vám v dnešnej dobe záleží aj na financiách a životnom prostredí, tak vás otázka či vec, ktorú kúpite neskončí v koši, trápi o to viac. Lenže času je málo, zoznam všetkého, čo treba vybaviť pred Vianocami doma aj v práci ešte veľmi dlhý, tak čo s tým?

Najťažšou kategóriou na darčeky sú určite deti 10+. Z kategórie hračiek sa postupne presunuli do kategórie technológií. Dievčatá v tínedžérskom veku potešia aj voňavky, oblečenie, knihy a pod. , ak však chcete urobiť radosť chlapcom, tak prvé, čo každému napadne je mobil, slúchadlá, tablet, online hry. Okrem toho, že sú finančne mimoriadne náročné, sú u väčšiny rodičov dosť nepopulárne. Určite sú to presne tie darčeky, čo tínedžeri chlapci i dievčatá nepustia z rúk a boli by za ne mega vďační, ale zároveň sú to predmety, s ktorými v ich rukách bojujú všetci dospelí. Navyše, ak naozaj potrebujete dar pre deti kamarátov alebo príbuzných, pravdepodobne hľadáte niečo cenovo dostupnejšie, skrátka praktický dar.

Vianočný stromček

Riešením sú v takom prípade poukážky, ktoré ocenia nielen veľké, ale aj malé deti. Je to vlastne aj darček, ktorý poteší 2krát, najprv pod stromčekom a potom pri jeho využití. Poukážok je už tiež veľa od hračkárstiev po kníhkupectvá. Ak ale chcete niečo naozaj zábavné, tak máme pre vás tip na praktický, cenovo výhodný a hlavne veľmi obľúbený darček. Sú ním poukážky do zábavného centra, ktoré určite žiadne dieťa nezahodí do koša.

Darčekové poukážky

Je to dar, ktorý poteší aj rodičov, lebo sa ich deti pri tom hýbu a zabavia. Poukážky do Jump Fun sú navyše už pekne zabalené v darčekovej krabici aj s ponožkami. Poukážka deťom platí do 2 centier v Bratislave a môžu si užiť športovú zábavu na trampolínach, preliezkach, gumovom twisteri, interactive jumpe, prekážkach, šmykľavkách, air bagu, alebo v priestore Laser Zone (Jump Fun Pri letisku) pri laser hre. Ak má vaše dieťa nerozlučného kamaráta alebo kamarátku alebo chce vyskúšať úplne všetky atrakcie v Jump Fun, môžete mu kúpiť balík s dvomi poukážkami.

Darčekové balíčky

V prípade, že vás naše tipy na darčeky pre deti zaujali, kúpite ich v Jump Fun NivyJump Fun Pri letisku. Prajeme vám veselé predvianočné obdobie a krásne sviatky.